Lista ofert
(22 oferty)
5 pokoi
220,00 m2
12 954,55 zł/m2
Warszawa, Targówek, Zacisze
SLO-DS-720
, dom na sprzedaż
Na sprzedaż dom o powierzchni 228 m², w tym duży parter gdzie możesz prowadzić swoją kancelarie notarialną lub usługi księgowe a może salon piękności !
Nieruchomość została wykończona z dbałością o każdy detal, w wysokim standardzie. To idealna propozycja dla rodzin ...
2 850 000 zł
2 pokoje
36,00 m2
16 666,67 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Siemiatycka
SLO-MS-719
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczne dwupokojowe mieszkanie, w ok ulicy Siematyckiej !
MIESZKANIE
Do sprzedania bardzo zadbane mieszkanie na 4 piętrze powierzchni 36 m2 , w którym możesz zamieszkać lub przeznaczyć pod inwestycję.
Idealne do zamieszkania dla pary lub studenta.
To propozycjadla osób ...
600 000 zł
1 pokój
32,00 m2
15 593,75 zł/m2
Warszawa, Praga-Północ
SLO-MS-718
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczna Kawalerka o powierzchni 32m2 z wysokim sufitem 2.80m znajdująca się na pierwszym piętrze w sześcio piętrowej kamienicy z piwnicą 4m2 do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - przy Placu Hallera.
Kawalerka jest z lat 50-tych atutem takiego mieszkania ...
499 000 zł
6 pokoi
250,00 m2
7 196,00 zł/m2
Góra Kalwaria
SLO-DS-716
, dom na sprzedaż
Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie swojego domu, blisko Centrum miasta, a jednocześnie zależało Ci, żeby był on w zacisznej uliczce to właśnie go znalazłeś! Dom w Górze Kalwarii! Cała posesja trochę przypomina otoczenie i zabudowę z południa Europy: Hiszpanii czy ...
1 799 000 zł
1 pokój
36,00 m2
20 138,89 zł/m2
Warszawa, Ursynów
SLO-MS-715
, mieszkanie na sprzedaż
Szukasz mieszkania pod wynajem lub dla swojej córki czy syna, który studiuje na SGGW.
Dzwoń to 1- pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 z oddzielną widną kuchnią na 4 piętrze 9 piętrowego budynku .
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z windą i ochroną ,placem ...
725 000 zł
1 pokój
36,00 m2
86,11 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Złota
SLO-MW-714
, mieszkanie na wynajem
Klimatyczne mieszkanie w Śródmieściu pare minut do metra Centrum
Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do mieszkania dla pary, czy dla samego siebie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!
Z przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, przytulne mieszkanie w warszawskim ...
3 100 zł
5 pokoi
110,00 m2
8 818,18 zł/m2
Piaseczno (gw)
SLO-DS-711
, dom na sprzedaż
Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m², położony na działce o powierzchni 60 m². Nieruchomość składa się z 4 pokoi i jest dwupiętrowa. Dom posiada dwa miejsca parkingowe i podasze ,które jest docieplone i można tam urządzić dwa pokoje i łazienkę ...
970 000 zł
3 pokoje
97,00 m2
9 793,81 zł/m2
Piaseczno (gw), Piaseczno
SLO-MS-710
, mieszkanie na sprzedaż
Niepowtarzalne mieszkanie, który bez problemu przerobisz na swoją wymarzoną pracownicę artystyczną lub mini szkołę językową czy nawet fryzjera.
Wejście do mieszkania jest prosto z chodnika … więc są możliwości…
Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do mieszkania lub prowadzenia ...
950 000 zł
wczytywanie ofert