Lista ofert
(25 ofert)
2 pokoje
44,40 m2
14 842,34 zł/m2
Warszawa, Białołęka , Tarchomin
SLO-MS-723
, mieszkanie na sprzedaż
Oferuję mieszkanie, w którym możesz odpocząć po całym dniu pracy, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie !
Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie sprzedawane przez Slow Home. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu ( monitoring 24h), blisko przystanku ...
659 000 zł
3 pokoje
78,00 m2
13 717,95 zł/m2
Warszawa, Białołęka
SLO-MS-722
, mieszkanie na sprzedaż
Jeśli szukasz mieszkania z miejscem, w którym możesz odpocząć po całym dniu pracy, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie !
Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie sprzedawane przez Slow Home. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu ( monitoring 24h), ...
1 070 000 zł
2 pokoje
40,00 m2
15 500,00 zł/m2
Warszawa
SLO-MS-721
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 zlokalizowane na parterze budynku z 2025 roku.
Kameralne osiedle jest zamknięte, monitorowane, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
Osiedle pełne zieleni, ciche.
UKŁAD :
Salon - jasny, ustawny, ...
620 000 zł
5 pokoi
220,00 m2
12 954,55 zł/m2
Warszawa , Targówek , Zacisze
SLO-LS-720
, lokal na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy z dwoma osobnymi mieszkaniami w budynku 228m2, gdzie może być salon piękności lub kancelaria notarialna albo usługi księgowe a może salon fryzjerski !!!
Nieruchomość została wykończona z dbałością o każdy detal, w wysokim standardzie. To ...
2 850 000 zł
2 pokoje
36,00 m2
16 666,67 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Siemiatycka
SLO-MS-719
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczne dwupokojowe mieszkanie, w ok ulicy Siematyckiej !
MIESZKANIE
Do sprzedania bardzo zadbane mieszkanie na 4 piętrze powierzchni 36 m2 , w którym możesz zamieszkać lub przeznaczyć pod inwestycję.
Idealne do zamieszkania dla pary lub studenta.
To propozycjadla osób ...
600 000 zł
1 pokój
32,00 m2
15 593,75 zł/m2
Warszawa, Praga-Północ
SLO-MS-718
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczna Kawalerka o powierzchni 32m2 z wysokim sufitem 2.80m znajdująca się na pierwszym piętrze w sześcio piętrowej kamienicy z piwnicą 4m2 do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - przy Placu Hallera.
Kawalerka jest z lat 50-tych atutem takiego mieszkania ...
499 000 zł
4 pokoje
152,00 m2
8 546,05 zł/m2
Piaseczno
SLO-DS-717
, dom na sprzedaż
Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie swoich własnych "czterech kątów'' na osiedlu pełnym zieleni i niewielkich domów, wśród ciszy i spokoju chcesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy to ta oferta skierowana jest do Ciebie i Twojej rodziny .
Z przyjemnością ...
1 299 000 zł
6 pokoi
250,00 m2
7 196,00 zł/m2
Góra Kalwaria
SLO-DS-716
, dom na sprzedaż
Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie swojego domu, blisko Centrum miasta, a jednocześnie zależało Ci, żeby był on w zacisznej uliczce to właśnie go znalazłeś! Dom w Górze Kalwarii! Cała posesja trochę przypomina otoczenie i zabudowę z południa Europy: Hiszpanii czy ...
1 799 000 zł
wczytywanie ofert