mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Białołęka , Tarchomin
2 pokoje
44,40 m2
14 842,34 zł/m2
Warszawa, Białołęka , Tarchomin
SLO-MS-723
, mieszkanie na sprzedaż
Oferuję mieszkanie, w którym możesz odpocząć po całym dniu pracy, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie ! Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie sprzedawane przez Slow Home. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu ( monitoring 24h), blisko przystanku ...
659 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Białołęka
3 pokoje
78,00 m2
13 717,95 zł/m2
Warszawa, Białołęka
SLO-MS-722
, mieszkanie na sprzedaż
Jeśli szukasz mieszkania z miejscem, w którym możesz odpocząć po całym dniu pracy, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie ! Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie sprzedawane przez Slow Home. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu ( monitoring 24h), ...
1 070 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa
2 pokoje
40,00 m2
15 500,00 zł/m2
Warszawa
SLO-MS-721
, mieszkanie na sprzedaż
  Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 zlokalizowane na parterze budynku z 2025 roku.  Kameralne osiedle jest zamknięte, monitorowane, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Osiedle pełne zieleni, ciche. UKŁAD : Salon - jasny, ustawny, ...
620 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Siemiatycka
2 pokoje
36,00 m2
16 666,67 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Siemiatycka
SLO-MS-719
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczne dwupokojowe mieszkanie, w ok ulicy Siematyckiej  !   MIESZKANIE Do sprzedania bardzo zadbane mieszkanie na 4 piętrze powierzchni 36 m2 , w którym możesz zamieszkać lub przeznaczyć pod inwestycję.  Idealne do zamieszkania dla pary lub studenta. To propozycjadla osób ...
600 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ
1 pokój
32,00 m2
15 593,75 zł/m2
Warszawa, Praga-Północ
SLO-MS-718
, mieszkanie na sprzedaż
Słoneczna Kawalerka o powierzchni 32m2 z wysokim sufitem 2.80m znajdująca się na pierwszym piętrze w sześcio piętrowej kamienicy z piwnicą 4m2 do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - przy Placu Hallera. Kawalerka jest z lat 50-tych atutem takiego mieszkania ...
499 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów
1 pokój
36,00 m2
19 861,11 zł/m2
Warszawa, Ursynów
SLO-MS-715
, mieszkanie na sprzedaż
Szukasz mieszkania pod wynajem lub dla swojej córki czy syna, który studiuje na SGGW. Dzwoń to 1- pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 z oddzielną widną kuchnią na 4 piętrze 9 piętrowego budynku . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z windą i ochroną ,placem ...
715 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota
1 pokój
36,00 m2
86,11 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Złota
SLO-MW-714
, mieszkanie na wynajem
Klimatyczne mieszkanie w Śródmieściu pare minut do metra Centrum Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do mieszkania dla pary, czy dla samego siebie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, przytulne mieszkanie w warszawskim ...
3 100 zł
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno (gw), Piaseczno
3 pokoje
97,00 m2
9 793,81 zł/m2
Piaseczno (gw), Piaseczno
SLO-MS-710
, mieszkanie na sprzedaż
Niepowtarzalne mieszkanie, który bez problemu przerobisz na swoją wymarzoną pracownicę artystyczną lub mini szkołę językową czy nawet fryzjera. Wejście do mieszkania jest prosto z chodnika … więc są możliwości… Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do mieszkania lub prowadzenia ...
950 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem